Książki

SPA dla umysłu

Najnowsza ksiązka Prof. Ohme już w księgarniach!

SPADLAUMYSłU

Najlepszą salą do gimnastykowania emocji jest spa – miejsce i czas, gdy można poświęcić pełną uwagę tylko sobie i swojej regeneracji. Rafał Ohme, czerpiąc ze swojej wiedzy o psychologii i mózgu oraz lat doświadczeń w biznesie oraz biolożka Ula Dąbrowska zapraszają do Mind Spa – wielozmysłowego, nieco egzotycznego, a miejscami dzikiego treningu emocji i zestawu wyjątkowych zadań, które zmuszają szare komórki do „stretchingu” i nierutynowej pracy. Wprowadzenie przynajmniej części tych ćwiczeń sprawi, że życie stanie się pełniejsze i kolorowe, wytworzy się w nim dobra energia związana z eksperymentowaniem, poznawaniem nowości, dziwieniem się, smakowaniem i zabawą. Dzięki temu, że zadbasz o siebie, będziesz dbać o innych.
 
Jeśli zaczniesz wykonywać chociaż część ćwiczeń Mind Spa, zobaczysz, że życie stanie się bardziej kompletne, a na pewno barwniejsze. Nie tylko twoje – skorzystają twoi bliscy, sąsiedzi i współpracownicy.. Ktoś kiedyś powiedział, że „kiedy zmienisz sposób patrzenia na świat, możesz zmienić świat, który widzisz”. Trening emocji zmienia sposób patrzenia na świat i na siebie. Czy przyjmujesz zaproszenie do Mind Spa?
 
– fragment książki

EMO NOTEBOOK

Zamień teorię w praktykę dzięki Emo Notebook

EMONOTEBOOK

Emo Notebook pomoże Ci wprowadzić pozytywne zmiany – nie na chwilę – na dłużej. Najlepiej na zawsze. Emo Notebook pomoże ci:

  • Zdobyć motywację
  • Zrobić pierwszy krok
  • Zaimplementować coś nowego w Twoim życiu
  • Stworzyć nowe, pozytywne nawyki
  • Odkryć nowe talenty
  • Przejść krok po kroku przez 6 miesięczny proces metamorfozy

Pół roku zmian przed tobą – Kreatywny i budujący czas, pełen odkryć i niespodzianek. Sięgaj po notatnik Emo tak często, jak to możliwe – postęp będzie widoczny z tygodnia na tydzień, a twoje życie zyska nową, lepszą jakość. Zróbmy to!

EMO SAPIENS

Harmonia emocji i rozumu

EMOSAPIENS

Używaj emocji, aby napędzać się do działania. Ufaj rozumowi, on wyciągnie cię z tarapatów. Pozwól intuicji czytać intencję osób wokół ciebie. Naucz się mądrzej sprzeczać i spalać złość. Dbaj o siebie, aby lepiej zadbać o innych.

„Pokażę ci, jak połączyć siłę rozumu z potęgą emocji. Przeczytaj i zobacz, ile wspaniałości jest w twojej głowie. Zachwyć się sobą!”

„Człowiek jest wielkim arcydziełem z powodu rozumu” – ponad 400 lat temu słowa Hamleta zostały wypowiedziane przez Szekspira. Tak, możemy być dumni z naszego intelektu przez długi czas – dzięki temu jesteśmy dominującym gatunkiem na tej planecie. Te szare komórki naszego mózgu były w stanie oprzeć się twardości natury, leczą choroby i przedłużają życie. Ta książka powie ci, że to nie koniec wspaniałości. Twój rozum składa się z dwóch mądrości, pierwszej – intelektualnej i drugiej – emocjonalnej Jesteśmy Emo Sapiens .. Emocje pomagają myśleć. Nie zaprzeczają rozumowi, wręcz przeciwnie, są jego częścią. Sprawiają, że każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Natura stworzyła emocje, które pomogą ci żyć, marzyć, kochać i dawać energię działaniom. Ufaj intelektowi, ale to intuicja pozwala ci poruszać się w kontakcie z innymi. Pokażę ci, jak wspaniały jest twój umysł, do czego jest zdolny i jak bardzo troszczy się o ciebie. Każdego dnia nawet kiedy śpisz. Czy czujesz się dumny? Powinieneś!

– Fragment z ksiązki