Książki

SPA dla umysłu

Najnowsza ksiązka Prof. Ohme już w księgarniach!

SPADLAUMYSłU

Najlepszą salą do gimnastykowania emocji jest spa – miejsce i czas, gdy można poświęcić pełną uwagę tylko sobie i swojej regeneracji. Rafał Ohme, czerpiąc ze swojej wiedzy o psychologii i mózgu oraz lat doświadczeń w biznesie oraz biolożka Ula Dąbrowska zapraszają do Mind Spa – wielozmysłowego, nieco egzotycznego, a miejscami dzikiego treningu emocji i zestawu wyjątkowych zadań, które zmuszają szare komórki do „stretchingu” i nierutynowej pracy. Wprowadzenie przynajmniej części tych ćwiczeń sprawi, że życie stanie się pełniejsze i kolorowe, wytworzy się w nim dobra energia związana z eksperymentowaniem, poznawaniem nowości, dziwieniem się, smakowaniem i zabawą. Dzięki temu, że zadbasz o siebie, będziesz dbać o innych.
 
Jeśli zaczniesz wykonywać chociaż część ćwiczeń Mind Spa, zobaczysz, że życie stanie się bardziej kompletne, a na pewno barwniejsze. Nie tylko twoje – skorzystają twoi bliscy, sąsiedzi i współpracownicy.. Ktoś kiedyś powiedział, że „kiedy zmienisz sposób patrzenia na świat, możesz zmienić świat, który widzisz”. Trening emocji zmienia sposób patrzenia na świat i na siebie. Czy przyjmujesz zaproszenie do Mind Spa?
 
– fragment książki

Emo Notes

Przekuj teorię w praktykę z Emo Notesem.

EMONOTES

Emo notes pomoże Ci wdrożyć w życie pozytywne zmiany – nie na chwilę – na dłużej. Najlepiej na zawsze. Emo Notes pomoże:

  • zyskać motywację;
  • zrobić pierwszy krok;
  • wprowadzić w życie coś nowego;
  • wyrobić nowe, pozytywne nawyki;
  • odkryć nowe talenty;
  • krok po kroku przejść przez 6-miesięczny proces metamorfozy.

Przed Tobą pół roku przemian – twórczy i budujący czas, pełen odkryć i niespodzianek. Sięgaj do  Emo Notesu  jak najczęściej – postępy będą widoczne z tygodnia na tydzień, a Twoje życie zyska nową, lepszą jakość. Do dzieła!

Emo Sapiens

Harmonia emocji i rozumu

EMOSAPIENS

Bądź Emo Sapiens. Emocje są dobre. Dzięki nim masz napęd do działania i nadzieję, która nie gaśnie. Ufaj intelektowi, ale pozwalaj intuicji nawigować cię wśród ludzi. Dbaj o siebie i wierz w niemożliwe.

„Pokażę Ci, jak połączyć siłę rozumu z potęgą emocji. Przeczytaj i zobacz, ile wspaniałości jest w twojej głowie. Zachwyć się sobą!”

„Człowiek jest arcydziełem wielkim przez rozum” – ponad 400 lat temu słowa te ustami Hamleta wypowiedział Szekspir. O tak, od dawna możemy być dumni z naszego intelektu – to on uczynił nas dominującym gatunkiem na tej Planecie. To szare komórki naszego mózgu potrafiły przeciwstawić się bezwzględności Natury, to one leczą choroby i wydłużają życie, ale lekturze tej książki dowiesz się, że to nie koniec wspaniałości. Twój rozum składa się z dwóch mądrości, pierwszej – intelektualnej i drugiej – emocjonalnej. Jesteśmy Emo Sapiens.. Emocje pomagają w myśleniu. Nie stoją w sprzeczności z rozsądkiem, wręcz przeciwnie, są jego częścią. Sprawiają, że każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Natura stworzyła emocje, aby pomóc ci żyć, marzyć, kochać i dawać energie do działania. Ufaj intelektowi, ale to intuicji pozwalaj nawigować się w kontakcie z innymi. Pokażę ci, jak wspaniały jest twój umysł, co potrafi i jak bardzo troszczy się o ciebie. Codziennie, nawet kiedy śpisz.
Czy już rozpiera cię duma? Powinna!

– fragment książki